HÜRRİYET SERİ İLAN HÜRRİYET TİCARİ İLAN HÜRRİYET SOSYAL İLAN HÜRRİYET İK İNSAN KAYNAKLARI İLAN

Vefat ilanı vermek için;

NEVŞEHİR'den ve çevresinden vefat ilanı vermek, vefat edenin yakınlarına, dost ve arkadaşlarına vefat'ı duyurmak gerektiğinde ajans'ımız online vefat ilan hizmeti vermektedir. Kolayca hazırlanan ilan talebinde Cenaze namazının kılınacağı camii, Namaz vaktini, Vefat'ın tarihini, Mezarlık yerini, Vefat edenle ilgili tanıtıcı bilgileri hazırlayarak bize göndermeniz yeterlidir.

NEVŞEHİR ve çevresinden Vefat ilanı vermek,
 

VEFAT

Merhum Dr. Nefi Erarslan ve merhume Bediha Erarslan'ın oğulları, merhum Cihat ve Prof. Dr. Şadan Erarslan'ın kardeşleri, Ahmet Erarslan, Mahmut Erarslan ve Bedia Tabakoğlu'nun babaları, Mert Erarslan'ın kıymetli dedesi

MUSTAFA DANİŞ ERARSLAN

Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Merhumun cenaze namazı 15 Kasım 2012 günü (bugün) Erenköy Galippaşa Camii'nde öğle namazında kılınacak, akabinde Ümraniye Hekimbaşı mezarlığına defnedilecektir.

AİLESİ

 

NEVŞEHİR ve çevresinden Başsağlığı ilanı vermek,
 

BAŞSAĞLIĞI

TML İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı, çok değerli müşterimiz

ESER TÜMEN'i

Hkaybetmenin üzüntüsünü paylaşıyor, merhuma Allah'tan rahmet, ailesi ve çalışma arkadaşlarına başsağlığı diliyoruz.

Eltra Turizm Acentesi - Elit Seyahat Servisi

 

NEVŞEHİR ve çevresinden ANMA ilanı vermek,
 

ANMA

Değerli Şair

RAŞİT KARA

Ölümünün 1.yılında 20 Temmuz 2009 tarihinde saat 10.00’da Kınalıada Mezarlığında saat 14.00’da ise Karacaahmet Cemevi’nde verilecek yemekle anılacaktır. Tüm sevenleri davetlidir.

AİLESİ

 

NEVŞEHİR ve çevresinden VEFAT VE TEŞEKKÜR ilanı vermek,
 

TEŞEKKÜR

Kısa bir süre önce aramızdan ayrılan

A. NİHAT ÖZSAN’ın

Hastalığı süresince candan uğraş sarfeden sayın hekimlerimize, bizleri gerek hastanede, gerekse evde ziyaret eden, baş sağlığı dileyen, dualarımıza ve cenaze törenine katılan, çelenk gönderen, hayır kurumlarına bağışta bulunan, telefonla taziyelerini ileten tüm dostlarımıza teşekkürü borç biliriz. Ruhu şad olsun.

AİLESİ

 

Gazete Vefat ilan servisi.

Hürriyet gazetesine vefat ilanı vermek için

Gazetede yayınlamak üzere sosyal  ilan metni hazırlarken daha önce yayınlanan gazete ilan örnekleri sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Bugün yayınlanan vefat ölüm cenaze ilan örnekleri Bu hafta yayınlanan anma ilanları örnek
Bu hafta yayınlanan Başsağlığı örnek ilan Bugünkü yayınlanan mevlit ilan örnekleri

Hürriyet sosyal ilan form sayfalarını açarak İLAN METNİ başlıklı kutu'ya hazırlanan ilan metnini yazınız. Yayın tarihi, baskı bölgesi, ilan ölçüsü bilgilerini tamamlayarak ajansımıza ilan formunu gönderiniz.

Grafikerlerimiz yayınlanmak üzere hızla hazırladıkları ilan tasarımını kısa zamanda onayınıza sunacaklardır. 

 Gazeteye vefat ilanı vermek için; Nisan Reklam 0532 788 44 90

Hürriyet Vefat ilanları sosyal ilan - mevzuat fiyat tarifesi ile baskı bölgesi'ne göre fiyatlandırılır.

Ajansımıza Türkiyenin tüm şehir ve semtlerinden online, telefon ile, e-mail veya faks ile İstanbul için saat: 18.30 - diğer şehirler  için saat 15.00'e kadar Ulusal  Gazetelere Vefat, Başsağlığı, Anma, Mevlit ilanı verebilirsiniz.

Türkiye Geneli, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Trabzon ve taşralarda Hürriyet gazetesine sosyal içerikli ilanlarınızı yayınlamaktayız.

Nevşehirli Damat İbrahim Paşa Camii Kaya Camii Alâeddin Camii Ulu Cami (Yeraltı Camii) Karavezir Camii Kızılkaya Köyü Camii Taş Camii Hacı Bektaş Veli Türbesi Güvenç Abdal Türbesi Balım Sultan Türbesi Bektaş Efendi Türbesi