Posta Başsağlığı ilanı hazırlamak;

Posta Başsağlığı ilanı hazırlamak;

Başsağlığı ilanı gazetelerde yayınlanan duyuru nitelikli ilanlardır. Başsağlığı ilanı talep formu hazırlarken Posta ilan kategorisi olarak  Sosyal İlanlar formu'nu açmalısınız. İlan formu oluştururken lütfen aşağıdaki hususlara dikkat ediniz.

1- İlanın türünü (Sosyal İlan) seçiniz.Posta gazetesine Başsağlığı ilanı vermek için
2- İlanın yayınlanacağı baskı (Türkiye, İstanbul, Ankara, İzmİr ve Trabzon gibi) bölgesini seçiniz.
3- İlanın ölçüsünü (dikey ve yatay sütun ölçü değeri) santimetre değerini yazınız.
4- İlan Yayın tarihini yazınız.
5- Başsağlığı ilan metnini yazınız.
6- Müşteri bilgilerini mutlaka eksiksiz doldurunuz.

Ertesi gün Türkiye baskısı için saat 13,00'e, İstanbul baskısı için saat 17.00'ye kadar mutlaka telefon veya e-mail ile ilanlarınızı bildirin. İlanın ölçüsüne göre gazetede yapacağımız  sayfa rezervasyonu muhtemel erken baskı veya olabilecek aksamaları önleyecektir.

Başsağlığı ilan Formunuz bize ulaştığında grafik/tasarım departmanımızca kısa sürede tasarımı yapılarak baskı şeklini göreceğiniz formatta adresinize e-mail ile gönderilecektir. İstediğiniz düzeltme ve değişiklik varsa yapılacak yoksa onayınız alınarak yayına gönderilecektir.

 

Posta Gazetesi Başsağlığı - Taziye ilan örnekleri;

 

BAŞSAĞLIĞI

Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Sayın Melike Tatari ve Sayın Osman Tatari’nin kıymetli anneleri

AYLA TATARİ’yi

kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Merhume’ye Tanrı’dan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz.

Banat Fırça ve Plastik Sanayi A.Ş.

Yeni iş ilanları için İLAN KATEGORİSİNE tıklayın..

ilangazete.com © 2015 l İş ilanları, Eleman arayanlar, iş arayanlar, günlük iş ve eleman ilanları, gazete iş ilanları, bugünkü gazete iş ve eleman ilanları, emlak ilanları, vasıta ilanları, zayii ilanı, kayıp ilanı, oto ilanları, satılık vasıta ilanı, tatil rehberi, ucuz tatil paketleri, İstanbul Anadolu yakası iş ilanları, Avrupa yakası iş ilanları, İzmir iş ilanları, Antalya iş ilanları, Adana iş ilanları, Trabzon ve Ankara İş ilanları ve daha birçok kategoride iş ve eleman ilanlarını bulacağınız tamamen güncel, geçerli ve bu günün ilanları.